Obiekt był piękny i idealna lokalizacja na nasz pobyt lub nasze psy. Ogród był ogrodzony, więc można było je bez obaw wybiegać i biegać. Łóżka były bardzo wygodne, a obiekt ciepły i przytulny.
Niektóre rzeczy wymagają naprawy, np. półka w łazience, zamki w niektórych drzwiach i oświetlenie zewnętrzne. W łazienkach były też pajęczyny, a jedna z patelni piekarnika nie była czyszczona od czasu ostatniego użycia.